GamerBrowser Nedir?

GamerBrowser oyunculara özel arama motorudur. 7'den 70'e bütün oyuncular için bol içeriklerle beslenmiş bu arama motorumuz ne ararsanız arayın sizlere o konu ile ilgili oyun sonuçlarını vermektedir. GamerBrowser 4 ana bölümden oluşur. Bunlar Web, Video, Dosya, ve Uygulamadır.

Web:

Webte örneğin Facebook yazarsanız bile facebook oyunları ,sayfaları, haberleri vs. çıkar. Yani her şeyi oyun üzerine indexler.

Video:

Video bölümünde de aynı webteki gibi hangi sonucu ararsanız o sonuca bağlı oyunları arar. Buradaki özellik ise sadece videoların olmasıdır.

Dosya:

Oyuncularımızın eksik oyun dosyalarını yada indirmek istedikleri dosyaları daha çabuk bulup güvenilir sonuçlar verir. Bu bölümde tamamen aradığınız kelimenin dosyasını bulur ve indirmenizde sizlere kolaylık sağlar.

Uygulama:

Uygulama bölümünde oyuncuların telefonlarına veya tabletlerine indirmek istediği oyunları bütün işletim sistemlerinin (iOS, Android vs.) marketlerindeki aramaları bulabilirler.

Kullanıcılar hesap ayarlarından istediği bilgileri düzenleyebilirler. Bu bilgiler 3. kişilerle kesinlikle paylaşılmamakla beraber GamerBrowser sunucularından hesap silinene kadar kalıcı olarak kalır.

Burada kullanıcılar sisteme kayıt olduktan sonra yaptıkları her aramaya örneğin facebook yazıp tıkladığınızda kullanıcılara 1 GamerPoint[GP] vermektedir.Günlük limit 10 GP dir. Limit dolduğunda bir sonraki gün yeniden 10 Gp kasabilir.Ve kazandığı GP'lerle marketteki oyunları satın alabilirsiniz.

Oyun alma isteğini gönderdikten sonra adminlerce kontrol edilip o oyunun Steam kodu gönderilir ve böylece oyun alma işleminiz başarılı bir şekilde tamamlanır. Gönderilen kod nasıl ve nerede kullanılır: Gönderdiğimiz kod sponsorlarımız tarafından bizlere verilen kodlardır sponsorlarımızın oyunları steamde olduğu için kodlar orada geçer.Yapmanız gereken çok basit size verdiğimiz kodu steam hesabınıza giriş yaparak kütüphanenize girip sol alt köşede bulunan oyun ekle'nin üstüne tıklayıp ''Steam'de Ürün Etkinleştir'' seçeneğini seçip kodunuzu girebilirsiniz

GamerBrowser elde edilen tüm gelirleri TOHUM OTİZİM vakfına bağışlamaktadır.Kar amacı gütmeyen bir kuruluştur.